Omlouváme se, ale náš e-shop je momentálně mimo provoz kvůli údržbě. Vaše objednávka nemůže být aktuálně realizována. Děkujeme za pochopení.

O nás

Vítejte v LUSOMA, r. o., vašem zdroji světla a tepla, kde každá svíčka vypráví příběh. Od roku 2009 jsme na slovenském trhu otevřeli dveře do magického světa svíček, přinášející vám rozmanitou nabídku všech druhů svíček, od dekoračních po náhrobní, od kahanců po LED svíčky, vonné difuzory a zapalovače.

Naše cesta začala skromně, ale s velkými sny. V roce 2014 jsme překročili hranice a založili firmu LUSOMA, s. r. o.  v České republice, čímž jsme rozšířili naši vášeň pro svíčky i na český trh. Postupně jsme přinesli naši nabídku svíček a vonných difuzorů do dalších zemí, včetně Litvy, Lotyšska, Anglie a Španělska, a s neustálou snahou inovovat a přinášet na trh nové produkty, obohacujeme váš každodenní život.

Naším posláním je osvětlit každý domov, poskytnout pohodu a vytvořit atmosféru, která odráží vaši osobnost. Věříme, že každá svíčka, kterou zapálíte, je víc než jen plamen; je to teplý dotek, který mění prostředí a oživuje vzpomínky.

Přidejte se k nám v naší cestě a nechte být naší svíčky součástí vašich každodenních rituálů, speciálních příležitostí a nezapomenutelných momentů.  LUSOMA, s. r. o. –  místo, kde každý plamen vypráví příběh.

   

 

 

 

 

 

Spolupráce

Staňte se naším obchodním partnerem a umožněte svým zákazníkům vstoupit do kouzelného světa dekorativních a vonných svíček.

Mezi naše klienty patří květinářství, drogerie, dárkové obchody, obchody s bytovými doplňky, hotely, restaurace a nakonec také velkoobchody a distribuční společnosti. Díky dlouholetým zkušenostem je naše společnost schopna rychle a flexibilně zásobovat více než 500 partnerů na celém území ČR a SR. 

Svou klientelu neustále rozšiřujeme a v současné době máme zákazníky také v Maďarsku a Itálii. V blízké budoucnosti plánujeme rozšířit síť našich zákazníků o další země EU.

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: